Wiosenna metamorfoza z Souvre

Słoneczna pogoda sprzyja eksponowaniu pięknego, zdrowo wyglądającego ciała. Już wkrótce wybierzemy się na majówkę, później na długo wyczekiwany urlop. W jaki sposób przygotować skórę na powitanie gorących dni?

Wiosenną metamorfozę warto zacząć od przygotowania ciała na powitanie lata. Szacuje się, że problem cellulitu dotyczy ok. 90% Polek, które czują dyskomfort, pokazując okolice ud czy pośladków. Panie stają przed wyborem: mogą zaakceptować skórkę pomarańczową lub podjąć z nią walkę. Dużym wsparciem w zwalczaniu defektów skóry jest pielęgnacja z zastosowaniem kolagenowej Kuracji Antycellulitowej Souvre Internationale.

Pogromca skórki pomarańczowej

Zabiegi, które w prosty sposób można przeprowadzić w domu, zapewniają skuteczną likwidację skórki pomarańczowej. Dzieje się tak, ponieważ składniki aktywne zawarte w kosmetykach Souvre przedostają się do głębszych warstw skóry. Istotna rolę w redukcji rozstępów ma wyjątkowy komponent, jakim jest Liporeducyl®.

Przyspieszony proces lipozy

Eksperci z dziedziny kosmetologii stworzyli wyjątkowy zestaw kosmetyków Souvre, których zastosowanie pobudza proces lipolizy, podczas którego dochodzi do rozkładu tłuszczu w tkankach tłuszczowych. Z czasem obwód ud i pośladków ulega zmniejszeniu, a cera staje się wyjątkowo jędrna. W skład kuracji wchodzą:

  • Żel do mycia,
  • Kolagen Silver,
  • Serum wyszczuplające.