Souvre Internationale

Firma Souvre Internationale

Souvre Internationale to firma działająca w ramach marketingu społecznościowego, budująca bliską więź między klientem a marką Souvre. Firma Souvre aktywnie działa poprzez swoich Partnerów, wchodząc w interakcje z konsumentami w czasie rzeczywistym i odpowiadając na ich potrzeby. Założona w Polsce firma Souvre Internationale oferuje produkty codziennego użytku oraz produkty klasy premium, umożliwiając swoim Partnerom budowanie stabilnego biznesu na lata. Souvre Internationale w ciągu pierwszego roku istnienia wykazała się ogromną dynamiką rozwoju, w związku z czym możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie stanie się liderem w dystrybucji Kolagenu Naturalnego.

Jak powstała firma Souvre Internationale?

Powstanie firmy Souvre Internationale zostało zainspirowane kilkoma czynnikami. Założeniu Souvre towarzyszyła wizja wielkiego biznesu bazującego na zrozumieniu i zaangażowaniu sieci i firmy oraz wizja stworzenia platformy internetowej, dzięki której umożliwiony zostanie zakup produktów kolagenowych przez Internet. Założyciele Souvre od początku planowali połączenie produktów pielęgnacyjnych do codziennego użytku z produktami premium i pragnęli stworzyć markę, która zadba zarówno o zdrowie i kondycję fizyczną swoich klientów, jak i o ich finanse. Celem Souvre jest także budowa realnego dochodu pasywnego i systemu powoływania dyrektorów sieci konsumencko-sprzedażowych.

Produkty Firma Souvre Internationale

Produkty

KOLAGEN NATURALNY produkowany jest dla Souvre przez Inventia PT. Kolagen Naturalny, w przeciwieństwie do dostępnego w sklepach kolagenu syntetycznego, jest skuteczny i niemal niedostępny na polskim rynku. Wśród produktów kolagenowych Souvre znajdziemy m.in.:

 • Serum kolagenowe z witaminami A+E
 • Maski ze złotem
 • Peelingi do ciała
 • Żele kolagenowe

SUPLEMENTY DIETY marki Souvre Internationale są bogate w składniki odżywcze pochodzenia naturalnego, takie jak kolagen, witamina C, witamina E, czy jod. Suplementy diety dostępne są w 3 wersjach:

 • Souvre Witamina C
 • Souvre Na Stawy
 • Souvre Piękna Skóra

PRODUKTY DO PIELĘGNACJI CIAŁA służące do codziennego użytku zawierają takie składniki jak m.in. kwas hialuronowy, olej bawełniany, olej z orzechów Makadamia i witamina E. Produkty pielęgnacyjne dostępne są w 3 liniach: damskiej (Perfect Lady), męskiej (True Gentleman) i uniwersalnej (Your Beauty). W ofercie Souvre znajdziemy m.in.:

 • Kremy nawilżająco-ujędrniające
 • Mydła w płynie i kostce
 • Balsam po goleniu
 • Szampon przeciwłupieżowy

ŚRODKI CZYSTOŚCI Souvre to nowoczesne podejście do pielęgnacji domu. Wysoka jakość ekologicznych środków czystości Souvre Internationale to gwarancja bezpieczeństwa użytkowania i skuteczności. Wśród produktów Souvre znajdziemy m.in.:

 • Neutralizator zapachów
 • Płyn do usuwania kamienia i rdzy
 • Płyn do kabin prysznicowych
 • Płyn do prania i płukania

Gdzie można kupić produkty Souvre?

Produkty Souvre Internatonale możemy kupić przez sklep internetowy firmy i zyskać dzięki temu 20% rabatu, rejestrując się jako Odbiorca, lub 30% rabatu, rejestrując się jako Partner. Produkty Souvre nabywać możemy również bezpośrednio u Partnerów firmy po cenach katalogowych.

Pielęgnacja Souvre
Możliwości Souvre Internationale: 3 kroki

Współpraca z Souvre Internationale niesie za sobą 3 najważniejsze korzyści. Krokiem pierwszym jest OSZCZĘDZANIE. Souvre umożliwia nam zakup produktów do codziennej pielęgnacji i produktów klasy premium. Rejestrując się jako Odbiorca, zyskujemy 20% rabatu, natomiast decydując się na współpracę jako Partner, możemy otrzymać aż 30% rabatu na produkty Souvre. Kolejnym korzystnym dla nas krokiem jest DORABIANIE. Partnerzy Souvre mogą dorobić nawet kilkaset złotych, oferując produkty Souvre znajomym. Marża wynosi ok. 43%, dzięki czemu możemy zacząć powoli rozwijać własny biznes i zarabiać podczas spotkań towarzyskich. Krokiem trzecim jest ZARABIANIE, gdyż osoby chcące rozbudowywać sieć konsumencko-sprzedażową otrzymują od Souvre aż 38% prowizji od obrotu. Co więcej, mogą one również otrzymać od Souvre dopłatę leasingową samochodu. Każdy może dołączyć do Souvre Internationale i zacząć zarabiać bez dużego nakładu czasu i pracy.