Opinie o kosmetykach Souvre z pierwszej ręki

opinie o souvre

Opinie o kosmetykach Souvre

Osoby, które miały okazję przetestować produkty kolagenowe marki Souvre Internationale, chętnie opisują historie swoich problemów skórnych, aby pomóc internautom znaleźć odpowiednie kosmetyki. Przed nami zbiór najczęściej powtarzających się przypadków, w których produkty Souvre pomogły poprawić wygląd skóry:

  • Hipoalergiczny Kolagen Silver marki Souvre Internetionale jest zalecany w przypadku na atopowego zapalenia skóry i rybiej łuski, również jeśli chodzi o dzieci borykające się ze wspomnianymi chorobami. Pożądane efekty były widoczne już po 30 dniach stosowania kosmetyku.
  • Kolagenem Naturalnym marki Souvre można smarować poparzenia skórne. Rekomendowane zastosowanie produktów: 5-krotne nałożenie Kolagenu Naturalnego Silver na nawilżoną ranę, w kolejnych dniach smarowanie rany kolagenem 2 razy dziennie, dodatkowo witamina C Souvre. Czas całej kuracji: niecałe 2 tygodnie. Rana znika bez śladu
  • Z kolei aby pozbyć się nieestetycznych rozstępów na brzuchu po ciąży w cztery tygodnie (!), Partnerzy zalecają codzienne stosowanie Kolagenu Naturalnego Silver marki Souvre.
  • Kuracja, w skład której wchodzą: szampon/Kolagen Naturalny Graphite Souvre/szampon/odżywka sprawia, że włosy staną się idealnie gładkie i lśniące. Cały zabieg zajmuje około godziny. Już po pierwszym zabiegu włosy są odżywione oraz świetnie się układają.
  • W przypadku ukąszenia, warto nałożyć odrobinę Kolagenu Naturalnego Grafite i po około 1,5 h po ukąszeniu, odczyn znika, nawet jeśli mamy do czynienia ze skórą alergika.

Bez względu na rodzaj skóry i wiek osoby, która korzysta z kosmetyków Souvre, produkty spełniają swoją rolę, redukując odczyn, wyrównując koloryt i nawilżając cerę.