Kuracja Nocna Regeneracja Twarzy Souvre

Gdy śpisz, Twoja skóra najszybciej się regeneruje. Wykorzystaj ten fakt i wesprzyj ją, dostarczając składników aktywnych, które sprawią, że pewnego dnia obudzisz się piękniejsza.

Nocą nasza cera relaksuje się po całym intensywnym dniu. To idealna pora na odbudowę komórek, odżywienie i wsparcia ze strony potrzebnych mikro- i makroelementów, które stanowią sekret młodego i zdrowego wyglądu. Jednym z komponentów zawartych w produktach kolagenowych Souvre jest Sojadine, który koi wszelkie podrażnienia i łagodzi stany zapalne. Perfekcyjnie zadbana skóra twarzy, szyi i dekoltu w szybkim czasie odzyskuje młodzieńczy blask, dzięki czemu wygląda na wypoczętą i zadbaną przez cały dzień. Opinie kobiet, które korzystają z dobrodziejstw natury sygnowanych logo Souvre, potwierdzają, że nie ma lepszego sposobu na piękną skórę, nawet po wyjątkowo ciężkim dniu.

Zapowiedź pięknej nocy

Aby osiągnąć pożądany efekt, należy poświęcić ok. 15-20 minut przed snem na kolagenowy zabieg. W pierwszej kolejności umyj twarz Żelem do mycia twarzy Souvre. Następnie na wilgotną skórę należy delikatnie nałożyć i wklepać Kolagen Platinum. Po wchłonięciu kolagenu, czyli ok. 10 minutach, nanieś Krem na noc Souvre. Efekt? Spłycenie zmarszczek, regeneracja i odżywienie skóry już po pierwszym zastosowaniu! Zdaniem kobiet, które zastosowały Kurację Nocna Regeneracja Twarzy Souvre, to najlepszy dostępny na rynku sposób na pozbycie się defektów skórnych. Ty śpisz, a Twoja skóra pięknieje – czy można wyobrazić sobie lepszą kurację? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii na temat produktów kolagenowych marki Souvre.