Souvre w trosce o wygląd mężczyzny

W ofercie Souvre Internationale dostępne są nie tylko produkty dla kobiet, ale i wyjątkowe kosmetyki dla mężczyzn, jak i uniwersalne produkty. Topowe preparaty tej marki, opracowane na bazie kolagenu naturalnego, składają się na Kurację Męskie Orzeźwienie.

Skóra współczesnego mężczyzny wymaga szczególnej pielęgnacji, gdyż jest narażona na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Każdego dnia widoczne są na niej skutki zmęczenia, deficytu snu, niedoboru witamin i substancji odżywczych. Kolagenowy zabieg zaproponowany przez markę Souvre Internationale może w krótkim czasie przywrócić cerze delikatność, elastyczność i zdrowy wygląd. Wyjątkowy zestaw kosmetyków kolagenowych Souvre Internationale dostarczy skórze energii i złagodzi podrażnienia oraz zaczerwienienia.

Pożądane efekty można osiągnąć dzięki komponentom zawartym w kosmetykach, tj.:

  • Kolagen Naturalny,
  • Moist 24™,
  • Energen™ ,
  • kwas hialuronowy.

Wspomniane składniki zapewnią skórze intensywne nawilżenie, które odczuwalne jest nawet przez 24 godziny od zabiegu.

Kwadrans dla skóry

Zabieg kolagenowy rozpoczyna się od umycia twarzy Żelem do mycia twarzy. W kolejnym kroku na wilgotną skórę należy nałożyć i wklepać Kolagen Platinum. Po wchłonięciu kosmetyku, czyli po upływie ok. 10 min, należy nanieść kolagenowy Krem po goleniu. Na wszystkie wymienione czynności należy poświęcić nie więcej niż 15 min.

Zapisz

Zapisz